Author: c***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice and with complete casing...my daughter like it..thank you
顏色: 黑色
Price: NT$2,777
Original Price: NT$3,120
| Color | Pink |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C1 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25081505140491181 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 8262835 people said the quality is very good!
Author: c***0
Date:
Review: nice and with complete casing...my daughter like it..thank you
顏色: 黑色
Author: l***0
Date:
Review: it's a very good quality and good condition
顏色: 金色
Author: 0***6
Date:
Review: Adorei
顏色: 白色
Author: d***a
Date:
Review: Perfect
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.